Ana Sayfa Çözüm Ortakları
Aegis Software

Aegis Software, üretim operasyonları boyunca hız, kontrol ve görünebilirlik geliştirmek için yenilikçi yazılım çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. FactoryLogix yazılımı yalnızca Aegis'in sağladığı çözümün bir parçasıdır. Hizmetler Birimi, başarılı bir sistem kurulumu için gerekli bilgi, deneyim, süreçleri ve yönetimi sağlarken, bir proje tamamlandığında kendinize yetebilmenizi sağlar.

AIM Solder

AIM Solder, elektronik endüstrisi için kalay kurşun ve kurşunsuz lehim montaj malzemeleri konusunda dünya çapında önde gelen bir üreticidir.

Asscon
Asscon, 1995 yılında ilerici ve yenilikçi Buhar Fazlı Reflow Lehimleme Sistemleri için bir geliştirme ve üretim birliği olarak kuruldu. Günümüzde dünya çapında yüzlerce ASSCON Buharlı Faz Lehimleme Sistemi kurulmuştur. Bu müşteri tabanı dünyanın en ünlü işletmelerinden bazılarını içerir.
Aurotek

Aurotek, yüksek teknoloji sektöründeki deneyimleri paylaşmak, katma değerli hizmetler, çözümler sunmak, müşterilerin gelişmiş ve kaliteli bileşenlerin tanıtımı, yeni teknoloji kavramlarının edinilmesi yoluyla daha fazla değer elde etmesine yardımcı olmak için itibarını ve çalışma ruhunu desteklemektedir. Endüstriyel tasarımda sürekli mükemmellik arayışını sahip bir firmadır.

BOFA

BOFA, 2008 yılında kurulmuş, duman çıkarma ve filtrasyon alanındaki rakipsiz uzmanlığa sahiptir.

Christian Koenen GmbH
Christian Koenen GmbH, müşterilerin süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olan teknik baskı için hassas takım üretiminde bir teknoloji lideridir.
DaHeng
D & H kendi ana teknolojisine sahip ve sektörde profesyonel tutkal kontrol çözümleri sunan bir firmadır.
DediProg

DediProg, EEPROM, SPI Flash, NOR Flash, NAND FLASH, Mikrodenetleyici, eMMC, CPLD IC programlama çözümlerini hedefleyen bir şirkettir. DediProg müşterilerin ihtiyaçlarına ve hedef uygulamaları için gereksinimlerini karşılayan en uygun ürünleri sunar.

Dr.Storage
Dr.Storage, olağanüstü Nem Kontrol Sistemi ile dünya çapındaki binlerce elektronik fabrikanın ürün kalitesini yükseltmesine olanak sağlar.
Essemtec

Essemtec, İsviçre'de bulunan, son derece esnek Yüzey Montaj Teknolojisi(SMT) üretim ekipmanları geliştirmekte ve üretmekte dünya çapında önde gelen şirketlerden biridir. Hedefi, üstün yazılımlar ve yönetilen SMD depolama alanı sağlayarak, müşteri iş akışlarını, kurulum sürelerini, kusur oranlarını, izlenebilirlik ve genel üretim verimliliğini artırarak önemli rekabetçi avantajlar sağlamaktır.

Eurostat

40 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip olan Eurostat, büyüme modelini, satış değerinin en az 70'ini dâhili olarak üretmeye dayandırmıştır. İşte bu şekilde Eurostat, hammadde ekstrüzyonu, vakum şekillendirme, esnek ambalaj üretimi ve ısmarlama ambalaj çözümleri için gerekli tüm ikincil işlemleri kapsayan, dikey olarak entegre bir üretim tesisi ile benzersiz ve tanınmış bir uzmanlık edinmiştir. Dou Yee grubunun sahip olduğu sinerjiden dolayı, 2006 yılından bu yana üretim ekipmanlarına yapılan yatırımlar hızlandırılarak, şirketin patentli olduğu ve ticari isimlerin tescilli olduğu isimlerle piyasaya gelişmiş teknik gelişmeler sunması sağlanmıştır.

Fonton

1985 yılında kurulan Fonton firması, imalat, araştırma, geliştirme (AR-GE), elektronik, bilgisayar, telekomünikasyon, yarı iletken ürünler üreten araçlar ve ekipman satan uzmanlaşmış bir şirkettir.

Gen3 Systems

Gen3 Systems, sahadaki elektronik devrelerin ve sistemlerin güvenilirliğini tahmin etmek için kullanılan test ve ölçüm cihazlarının uzman bir üreticisidir.

Hanovia-uv

Hanovia-uv, 1905 yılından bu yana UV Lambaları, Güç Kaynakları ve Reflektör üretmektedir. RadTech ve SGIA'nın uzun vadeli bir üyesi ve destekçisi olan Hanovia, baskı, kaplama ve yapıştırma endüstrilerine ekipman temin eden küresel bir üreticidir.

Hanwha Techwin

Hassas mekatronik teknolojisi ve entegre kontrol sistemleri temelli endüstri çözümleri sektöründe önde gelen bir uzman şirkettir. Hanwha Techwin, dünya çapında 10,000'den fazla imalat üreticisi biriktirmiş ve ekran yazıcıları ve muayene cihazları gibi hat üstü sistemleri tamamlayarak elektrikli parçaları monte etmek için kapsamlı bir çözüm geliştirmiştir.

Heller

1960 yılında kurulmuş ve 1980'lerde konveksiyon reflow lehimlemeye öncülük etmiştir. Yıllar boyunca Heller, gelişmiş uygulamalar gereksinimlerini karşılamak ve sistemleri sürekli olarak arıtmak için müşterileri ile işbirliği yapmıştır.

Hirox
Optik tabanlı bir görüntü ve iyi bir görüntü oluşturmak için dijital iyileştirme ile herhangi bir hasar görmeden net bir orijinal görüntü korur. Bu yüzden Hirox sistemleri, 3D Dijital Video Mikroskop ile görüntülenebilen en güzel ve en doğru görüntüleri sunar.
HumiSeal

HumiSeal, akrilik, üretan ve silikonları içeren, su bazlı ve UV ile iyileştirilebilen tüm kimyasallardan konformal kaplamalar üretmektedir. Bu, en geniş ürün yelpazesini ve mevcut en geniş nitelikli ürün seçimini temsil eder.

Kurtz Ersa

Kurtz Ersa, elektronik endüstrisi için önde gelen makineler ve sistemler üreticilerinden biridir. En düşük üretim maliyetiyle en yüksek verimliliği garanti etmektedir.

Laserssel

Laserssel Corporation, küresel yarı iletken, otomotiv, askeri ve endüstriyel segmentleri destekleyen lazer seçici lehimleme teknolojisinin lider sağlayıcısıdır. Seçici lehimleme segmentlerinde bir öncü olarak Laserssel, müşterilere yeniden akıtılması imkansız olduğu düşünülen ısıya duyarlı yüzeylerde lehim yapabilmek için benzersiz lehimleme yetenekleri sağlar.

Metcal
Rakipsiz performans, risk hafifletme ve ROI sunan Metcal, elektronik üreticilerine araç ve güven sağlamaktadır; bu araçlar, daha hızlı, daha güvenli, daha gelişmiş ürünlerdir.
MGR Electro
1999 yılında otomasyon, lehimleme ve elektrik montaj konularında geniş tecrübeye sahip bir ekip tarafından kuruldu. Yıllar geçtikçe üretime, verimliliğe, esnekliğe ve düşük maliyete dikkat eden elektronik lehimleme için yenilikçi sistemler sunmaktadır.
Nordson Dage

Nordson Dage, yıkıcı ve tahribatsız mekanik testler ve elektronik bileşenlerin kontrolü için ödüllü güçlü bir portföye sahiptir. Avrupa, Japonya, Çin, Singapur ve ABD'yi kapsayan yedi ofisten oluşan, tamamen kendi mülkiyetindeki dağıtım ve destek ağıyla diğer bölgelerdeki temsilciliklerini sürdürmektedir.

Olamef
Olamef, yaklaşık 30 yıldır elektronik bileşen kurucuları üretmektedir. Olamef'i ayıran yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve modüler tasarım, onu dünyadaki Elektronik Bileşen Kurşun Formerlerinin, Bileşen Sayaçlarının ve PCB Depanelatörlerinin önde gelen üreticileri arasına yerleştirmiştir.
Optical Control

Özellikle elektronik ve mekanik alanlarında görüntüleme kalite değerlendirmesi, sanayinin daha fazla verimlilik ve optimizasyon için önemli bir potansiyel oluşturmasını sağlayan Elsysko grubunun bir parçası olan Optik Kontrol, doğrudan bu alandaki sorunlar ve zorluklarla uğraşmaktan sorumludur.

Optotherm
Optotherm, termal görüntüleme kameraları ve sistemlerinin yenilikçi bir tasarımcısı ve üreticisidir. Radyometrik kızılötesi kameralarımız, en yüksek kaliteyi ve performansı sağlamak için yerinde üretilmekte ve kalibre edilmektedir.
Osai

1991 yılında kurulan, düşük maliyetli işgücü alanları ve rekabetçi üretim araçlarını modernize çözümleri ile müşterilerine sunmak için birincil amacı endüstriyel süreçlerin otomasyonu alanında faaliyet göstermektedir.

Pbt Works
Elektronik montajlar ve takımlar için temizleme teknolojisinin dünya çapında en tanınmış üreticileri arasında yer almaktadır. Güçlü tasarım ve geliştirme ekibi ile mikroelektronik montajda gerekli süreç yeniliklerini sunmaktadır.
Permalex
Saki
Basılı devre kartları ve X-Ray otomatik muayene makineleri için AOI (Otomatik Optik Kontrol) makinelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışını yapmaktadır.
SDI
1979'da kurulan ve Güney Kaliforniya'da bulunan SDI Systems Division, Inc., endüstriye özel temizleme sistemleri, sarf malzemeleri ve çözümlerin önde gelen tedarikçisi olarak uluslararası bir üne sahiptir. Amacı, işletmeleri olabildiğince verimli ve kârlı hale getiren uygun maliyetli temizleme sistemleri, sarf malzemeleri ve çözümleri sunmaktır.
Seica

1986'da kurulan Seica, 4 farklı kıtada 1800'den fazla sistemin kurulu olduğu, otomatik test ekipmanı ve seçici lehimleme sistemlerinin global bir tedarikçisidir. Seica, tescilli test çözümleri sunmaktadır ve üretim hatları liderleri ile tüm üretim hattında çözüm portföyünü genişletmek için güçlü üyelikler kurmuştur.

Sipel Electronic
Sipel Electronic, müşterilerine dünya çapında en yüksek kalite standartlarına sahip üretim yöntemlerini geliştirmek için yüksek teknolojik el aletleri geliştirir, üretir ve dağıtır
SolderStar

Elektronik lehimleme prosesleri için termal profilleme sistemlerinin tasarımında ve üretiminde tanınmış bir teknoloji lideridir. Manchester, Birleşik Krallık'ta bulunan şirket, Elektronik Üreticiler için en geniş kapsamlı proses kontrol çözümleri sunmaktadır.

Sonoscan
Kuruluşundan bu yana Sonoscan, piyasada bulunan ilk akustik mikroskopu geliştirerek Akustik Mikro Görüntüleme'nin yeni alanını tanıttı, 1975 yılında R & D Dergisi tarafından atıf yapılan Tarama Lazerli Akustik Mikroskop (SLAM ™), en yenilikçi 100 yeni ürün arasından seçildi.
Speedprint
Speedprint'te, çeşitli kullanımlar için uzun ömürlü tasarlanmış yenilikçi ve özel teknoloji ürünler üretilmektedir.
Unitechnologies
Unitechnologies, hassas otomasyonun ileri teknoloji alanında faaliyet gösteren ve 50 yıllık tecrübeye sahip bir şirkettir.
Vision Engineering

Vision Engineering, benzersiz ergonomik stereo mikroskoplar ve temassız ölçüm sistemleri sunan küresel bir lider üreticidir. 1958'de kuruluşundan bu yana, Vision Engineering, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'daki ofisleri ve tam eğitim görmüş bir küresel dağıtım ağı ile dünyanın en yenilikçi ve dinamik mikroskop üreticilerinden biri haline geldi.

Zestron

Zestron, dünyanın önde gelen temizleme araçlarını sunar, ancak daha da önemlisi, elektronik ve metal parçaları temizleme uygulamaları için güvenilir temizleme işlemleri için bir mimar olmaya odaklanır.