Ana Sayfa Çözüm Ortakları
Aegis Software

Aegis Software, üretim operasyonları boyunca hız, kontrol ve görünebilirlik geliştirmek için yenilikçi yazılım çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. FactoryLogix yazılımı yalnızca Aegis'in sağladığı çözümün bir parçasıdır. Hizmetler Birimi, başarılı bir sistem kurulumu için gerekli bilgi, deneyim, süreçleri ve yönetimi sağlarken, bir proje tamamlandığında kendinize yetebilmenizi sağlar.

AIM Solder

AIM, Kuzey ve Güney Amerika, EMEA ve Asya'da bulunan üretim, dağıtım ve destek tesisleriyle elektronik endüstrisi için lider bir lehim montaj malzemesi üreticisidir.

Asscon

Asscon, 1995 yılında yenilikçi ve ilerici Buhar Fazlı Reflow Lehimleme Sistemleri için üretim ve geliştirme kolu/tesisi olarak kurulmuştur. Bugün dünyanın her yerinde kurulmuş yüzlerce ASSCON Vapor Phase Soldering sistemleri vardır. Sistemin kullanıcıları arasında dünyanın en prestijli firmalarından bazıları yer almaktadır. 

Aurotek

Aurotek, yüksek teknoloji endüstrisi deneyimini paylaşarak, sağladığı hizmet ve çözümlere yüksek katma değer ekleyerek, sunduğu gelişmiş ve kaliteli parçalarla müşterilerin katma değer yaratmasına yardımcı olarak, endüstriyel teknolojide yeni teknoloji konseptlerini benimseyerek ve sürekli olarak mükemmellik arayşını sürdüren bir firmadır.


Aurotek markası temel değerlerini temsil etmektedir:


A – Advance (İlerleme)
u – Universal (Evrensel)
r – Response (Yanıt)
o – One for all, all for one (Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için)
t – Technology (Teknoloji)
e – Expert (Uzman)
k – Knowledge (Bilgi)


 

BOFA

BOFA, 2008 yılında kurulmuş, duman çıkarma ve filtrasyon alanındaki rakipsiz uzmanlığa sahiptir.

Christian Koenen GmbH

Christian Koenen GmbH, müşterilerin süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olan teknik baskı için hassas takım üretiminde bir teknoloji lideridir.

DaHeng

D & H kendi ana teknolojisine sahip ve sektörde profesyonel tutkal kontrol çözümleri sunan bir firmadır. Daheng makineleri LED, aydınlatma, otomotiv, güç kaynağı, kapasitör ve devre alanlarında kullanılmaktadır.

DediProg

DediProg, EEPROM, SPI Flash, NOR Flash, NAND FLASH, Mikrodenetleyici, eMMC, CPLD IC programlama çözümlerini hedefleyen bir şirkettir. DediProg müşterilerin ihtiyaçlarına ve hedef uygulamaları için gereksinimlerini karşılayan en uygun ürünleri sunar.

Dr.Storage

Dr.Storage, olağanüstü Nem Kontrol Sistemi ile dünya çapındaki binlerce elektronik fabrikanın ürün kalitesini yükseltmesine olanak sağlar.

Essemtec

Essemtec, son derece esnek Yüzey Montaj Teknolojisi (SMT) üretim ekipmanları üretmekte ve geliştirmekte olan dünya çapında önde gelen frimalardan biridir. Hedefi, üstün yazılımlar ve yönetilen SMD depolama alanı sağlayarak, müşteri iş akışlarını, kurulum sürelerini, kusur oranlarını, izlenebilirlik ve genel üretim verimliliğini artırarak önemli rekabetçi avantajlar sağlamaktır.

Eurostat

40 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip olan Eurostat, büyüme modelini, satış değerinin en az 70'ini dâhili olarak üretmeye dayandırmıştır. İşte bu şekilde Eurostat, hammadde ekstrüzyonu, vakum şekillendirme, esnek ambalaj üretimi ve ısmarlama ambalaj çözümleri için gerekli tüm ikincil işlemleri kapsayan, dikey olarak entegre bir üretim tesisi ile benzersiz ve tanınmış bir uzmanlık edinmiştir. Dou Yee grubunun sahip olduğu sinerjiden dolayı, 2006 yılından bu yana üretim ekipmanlarına yapılan yatırımlar hızlandırılarak, şirketin patentli olduğu ve ticari isimlerin tescilli olduğu isimlerle piyasaya gelişmiş teknik gelişmeler sunması sağlanmıştır.

Fonton

Fonton 1985 yılında, üretim, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) ve elektronik, bilgisayar, telekomünikasyon, yarı iletken ürünlerin bakımını yapmak için üretim / satış, araç ve gereçlerinde uzmanlaşmıştır. Üreticilerin üretkenliğini artırmak, üretim maliyetlerini düşürmek ve mükemmel kaliteyi sağlamak için çeşitli elektronik ürünler, üreticilerin üretimi için en iyi çözüm olarak teknoloji yeniliği, kalite yükseltme ve mükemmel hizmet sağlamaktadır.

Gen3 Systems

Gen3 Systems, sahadaki elektronik devrelerin ve sistemlerin güvenilirliğini tahmin etmek için kullanılan test ve ölçüm cihazlarının uzman bir üreticisidir.

Hanovia-uv

Hanovia-uv, 1905 yılından bu yana UV Lambaları, Güç Kaynakları ve Reflektör üretmektedir. RadTech ve SGIA'nın uzun vadeli bir üyesi ve destekçisi olan Hanovia, baskı, kaplama ve yapıştırma endüstrilerine ekipman temin eden küresel bir üreticidir.

Hanwha Techwin

Hassas mekatronik teknolojisi ve entegre kontrol sistemleri temelli endüstri çözümleri sektöründe önde gelen bir uzman şirkettir. Hanwha Techwin, dünya çapında 10,000'den fazla imalat üreticisi biriktirmiş ve ekran yazıcıları ve muayene cihazları gibi hat üstü sistemleri tamamlayarak elektrikli parçaları monte etmek için kapsamlı bir çözüm geliştirmiştir.

Heller

Heller Endüstrileri 1960 yılında kuruldu ve 1980'lerde konveksiyon lehimleme lehimlemesine öncülük etti. Yıllar boyunca, Heller, gelişmiş uygulama gereksinimlerini karşılamak ve sistemleri sürekli olarak iyileştirmek için müşterileriyle ortaklık kurmuştur. Mücadeleyi ve değişimi benimseyen Heller, Reflow Teknolojisinde Dünya Lideri konumunu kazanmıştır.

Hirox

Hirox, optik tabanlı iyi bir görüntü oluşturmak için dijital iyileştirme ile herhangi bir hasar görmeden net bir orijinal görüntüyü korur. Bu yüzden Hirox sistemleri, 3D Dijital Video Mikroskop ile görüntülenebilen en güzel ve en doğru görüntüleri sunar.

HumiSeal

HumiSeal, akrilik, üretan ve silikonları içeren, su bazlı ve UV ile iyileştirilebilen tüm kimyasallardan konformal kaplamalar üretmektedir. Bu, en geniş ürün yelpazesini ve mevcut en geniş nitelikli ürün seçimini temsil eder.

Kurtz Ersa

Kurtz Ersa, elektronik endüstrisi için önde gelen makineler ve sistemler üreticilerinden biridir. En düşük üretim maliyetiyle en yüksek verimliliği garanti etmektedir.

Laserssel

Laserssel Corporation, küresel yarı iletken, otomotiv, askeri ve endüstriyel segmentleri destekleyen lazer seçici lehimleme teknolojisinin lider sağlayıcısıdır. Seçici lehimleme segmentlerinde bir öncü olarak Laserssel, müşterilere yeniden akıtılması imkansız olduğu düşünülen ısıya duyarlı yüzeylerde lehim yapabilmek için benzersiz lehimleme yetenekleri sağlar.

Metcal

Rakipsiz performans, risk hafifletme ve ROI sunan Metcal, elektronik üreticilerine araç ve güven sağlamaktadır; bu araçlar, daha hızlı, daha güvenli, daha gelişmiş ürünlerdir.

MGR Electro

MGR Electro, 1999 yılında otomasyon, lehimleme ve elektrik montaj konularında geniş tecrübeye sahip bir ekip tarafından kuruldu. Yıllar geçtikçe üretime, verimliliğe, esnekliğe ve düşük maliyete dikkat eden elektronik lehimleme için yenilikçi sistemler sunmaktadır.

Nordson Dage

Nordson Dage, yıkıcı ve tahribatsız mekanik testler ve elektronik bileşenlerin kontrolü için ödüllü güçlü bir portföye sahiptir. Avrupa, Japonya, Çin, Singapur ve ABD'yi kapsayan yedi ofisten oluşan, tamamen kendi mülkiyetindeki dağıtım ve destek ağıyla diğer bölgelerdeki temsilciliklerini sürdürmektedir.

Olamef

Olamef, yaklaşık 30 yıldır elektronik bileşen kurucuları üretmektedir. Olamef'i ayıran yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve modüler tasarım, onu dünyadaki Elektronik Bileşen Kurşun Formerlerinin, Bileşen Sayaçlarının ve PCB Depanelatörlerinin önde gelen üreticileri arasına yerleştirmiştir.

Optical Control

Özellikle elektronik ve mekanik alanlarında görüntüleme kalite değerlendirmesi, sanayinin daha fazla verimlilik ve optimizasyon için önemli bir potansiyel oluşturmasını sağlayan Elsysko grubunun bir parçası olan Optical Kontrol, doğrudan bu alandaki sorunlar ve zorluklarla uğraşmaktan sorumludur.

Optotherm

Optotherm, termal görüntüleme kameraları ve sistemlerinin yenilikçi bir tasarımcısı ve üreticisidir. Radyometrik kızılötesi kameraları, en yüksek kaliteyi ve performansı sağlamak için yerinde üretilmekte ve kalibre edilmektedir.

Osai

1991 yılında kurulan Osai, düşük maliyetli işgücü alanları ve rekabetçi üretim araçlarını modernize çözümleri ile müşterilerine sunmak için birincil amacı endüstriyel süreçlerin otomasyonu alanında faaliyet göstermektedir.

Pbt Works

Pbt Works, elektronik montajlar ve aletler için temizleme teknolojisinin dünya çapında en tanınmış üreticileri arasında yer almaktadır. Güçlü tasarım ve geliştirme ekibi ile mikroelektronik montajda gerekli süreç yeniliklerini sunmaktadır.

Saki
Basılı devre kartları ve X-Ray otomatik muayene makineleri için AOI (Otomatik Optik Kontrol) makinelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışını yapmaktadır.
SDI
1979'da kurulan ve Güney Kaliforniya'da bulunan SDI Systems Division, Inc., endüstriye özel temizleme sistemleri, sarf malzemeleri ve çözümlerin önde gelen tedarikçisi olarak uluslararası bir üne sahiptir. Amacı, işletmeleri olabildiğince verimli ve kârlı hale getiren uygun maliyetli temizleme sistemleri, sarf malzemeleri ve çözümleri sunmaktır.
Seica

1986'da kurulan Seica, 4 farklı kıtada 1800'den fazla sistemin kurulu olduğu, otomatik test ekipmanı ve seçici lehimleme sistemlerinin global bir tedarikçisidir. Seica, tescilli test çözümleri sunmaktadır ve üretim hatları liderleri ile tüm üretim hattında çözüm portföyünü genişletmek için güçlü üyelikler kurmuştur.

Sipel Electronic
Sipel Electronic, müşterilerine dünya çapında en yüksek kalite standartlarına sahip üretim yöntemlerini geliştirmek için yüksek teknolojik el aletleri geliştirir, üretir ve dağıtır
SolderStar

Elektronik lehimleme prosesleri için termal profilleme sistemlerinin tasarımında ve üretiminde tanınmış bir teknoloji lideridir. Manchester, Birleşik Krallık'ta bulunan şirket, Elektronik Üreticiler için en geniş kapsamlı proses kontrol çözümleri sunmaktadır.

Sonoscan

Kuruluşundan bu yana Sonoscan, piyasada bulunan ilk akustik mikroskopu geliştirerek Akustik Mikro Görüntüleme'nin yeni alanını tanıttı, 1975 yılında R & D Dergisi tarafından atıf yapılan Tarama Lazerli Akustik Mikroskop (SLAM), en yenilikçi 100 yeni ürün arasından seçildi.

Speedprint
Speedprint'te, çeşitli kullanımlar için uzun ömürlü tasarlanmış yenilikçi ve özel teknoloji ürünler üretilmektedir.
Transition Automation

Transition Automation Inc., SMT yazıcısını yüksek kalite ve uzun ömürlü yeniliklerle zenginleştirerek elektronik montaj işlemine değer katar. Transition Automation Inc.'in odak noktası, boşta üretim süresini önemli ölçüde azaltan ve ürün kalitesini kaybeden ürünler geliştirmektir. SMT montajının ilk aşamasındaki geliştirmelerimiz, müşterilerimizin üretim operasyonları için önemli maliyet indirimleri yaratır.

Ttns

2008 yılında sıvı kaplama uzmanları dünya çapında son yirmi yıllık durgun kaplama teknolojisine meydan okudu ve TTnS Inc'in ticari girişimini oluşturmak üzere bir araya geldi. Onların iş felsefesi, "Küresel olarak düşünmek,  yerel olarak hareket etmek ve güvenilir teknoloji ve çözümler sunmak için gerçek bir tutkuya sahip olmaktır.’’

Unitechnologies

Unitechnologies, hassas otomasyonun ileri teknoloji alanında faaliyet gösteren ve teknolojinin en son aşamasında üretim makineleri geliştiren bir firmadır. 

Vision Engineering

Vision Engineering, benzersiz ergonomik stereo mikroskoplar ve temassız ölçüm sistemleri sunan küresel bir lider üreticidir. 1958'de kuruluşundan bu yana, Vision Engineering, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'daki ofisleri ve tam eğitim görmüş bir küresel dağıtım ağı ile dünyanın en yenilikçi ve dinamik mikroskop üreticilerinden biridir.

Zestron

Zestron, dünyanın önde gelen temizleme araçlarını sunmakla beraber elektronik ve metal parçaları temizleme uygulamalarında güvenilir temizleme işlemleri için bir mimar olmaya odaklanır.