SMD Dizgi Makineleri Krem Lehim Baskı Makineleri Reflow Fırınlar Dalga Lehimleme Makinaları Selective Lehimleme Makinaları Konveyor Sistemleri Optik İnceleme (AOI) Sistemleri X Ray Kontrol Sistemleri Bond Tester Sistemleri Lehimleme Malzemeleri Baskı Elekleri Dijital Mikroskoplar Temizleme Sıvıları Komponent Form Verme Makinaları Havya Sistemleri BGA Rework Sistemleri ESD Ürün Grubu Omega Thermocouple PCB V Cut Kesiciler Elek Altı Temizleme Ruloları Nem Kabinetleri Reel ve SMD Tray Depolama Dolapları Krem Lehim Karıştırıcı Permalex Baskı Bıçakları SMD Komponent Sayıcı SMD Cımbız ve Yankeskiler Elek, PCB vb... Elemanlar için Temizleme Sistemleri Komponent Teyp Ekleme Bantları ve Aparatları
ÜRÜN LİSTELERİNE HIZLI ERİŞİM
» Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri
» Eğitim Hizmetleri
» Satış Öncesi Danışmanlık ve Proje Hizmetleri
» Anahtar Teslim Fabrika Kurulum Hizmetleri

İletişim Formu

HAKKIMIZDA

2006 yılında faaliyete geçen Sinerji Grup Endüstri Otomasyon Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti;farklı kapasitelerde smd dizgi hatları, dalga lehimleme hat çözümleri, her türlü sarf malzemeleri, kalite kontrol test sistemleri satış ve servis faaliyetlerini pazar liderliğini hedefleyerek yürütmektedir. Strateji ve hedeflerini müşteri memnuniyeti felsefesi doğrultusunda belirleyen Sinerji Grup sektörde yenilikçi ve dinamik kimliği ile tanınmaktadır.

Sinerji Grub'un sürekli büyüyen ve yenilenen yapısında amaç; sürekli yükselen müşteri memnuniyetini sağlayan çözümler ile sektörde anılmaktır. Sinerji Grup, temsilcisi oldğu firmalar gamında uzak doğunun en çok tercih edilen smd dizgi makinaları üreticisi Samsung Techwin ile beraber her biri kendi konusunda dünya lideri son teknoloji sistemlere sahip olan 31 adet tedarikçi firması ile müşterilerine çözüm sağlamaktadır. 

Müşteri memnuniyeti felsefesi doğrultusunda  firma müşterilerine ayrıca, elektronik üretim prosesi, esd eğitimleri ve özel laboratuvarında elektronik kart tamir hizmetleri de vermektedir.