SMD Dizgi Makineleri Krem Lehim Baskı Makineleri Reflow Fırınlar Dalga Lehimleme Makinaları Selective Lehimleme Makinaları Konveyor Sistemleri Optik İnceleme (AOI) Sistemleri X Ray Kontrol Sistemleri Bond Tester Sistemleri Lehimleme Malzemeleri Baskı Elekleri Dijital Mikroskoplar Temizleme Sıvıları Komponent Form Verme Makinaları Havya Sistemleri BGA Rework Sistemleri ESD Ürün Grubu Omega Thermocouple PCB V Cut Kesiciler Elek Altı Temizleme Ruloları Nem Kabinetleri Reel ve SMD Tray Depolama Dolapları Krem Lehim Karıştırıcı Permalex Baskı Bıçakları SMD Komponent Sayıcı SMD Cımbız ve Yankeskiler Elek, PCB vb... Elemanlar için Temizleme Sistemleri Komponent Teyp Ekleme Bantları ve Aparatları
ÜRÜN LİSTELERİNE HIZLI ERİŞİM
» Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri
» Eğitim Hizmetleri
» Satış Öncesi Danışmanlık ve Proje Hizmetleri
» Anahtar Teslim Fabrika Kurulum Hizmetleri

İletişim Formu

Komponent Teyp Ekleme Bantları ve Aparatları

SMD Komponent Şeridi Ekleme Aparatları

SMD komponent şeridi ekleme aparatları ile, komponent şeritleri güvenle ve hızlı bir şekilde birbirlerine eklenebilirler . Komponent şeritlerini aparatın yerleştirme pinlerine yerleştirerek doğru ve hatasız bir hizalama sağlanır.

SMD Şerit Birleştirme Bandı

Şerit birleştirici bantlar; smd komponnet şeritlerini, smd makinaları durdurmadan eklemek için kullanılan yapışkan bantlardır. Bu bantlar sayesinde makinaların durmasına gerek kalmadığından bütün hattın verimliliği büyük ölçüde artar.

SMD Şerit Birleştirme Bandı (Tekli)

Şerit birleştirici bantlar; smd komponnet şeritlerini smd makinaları durdurmadan eklemek için kullanılan yapışkan bantlardır. Bu bantlar sayesinde makinaların durmasına gerek kalmadığından bütün hattın verimliliği büyük ölçüde artar.