Ana Sayfa Hakkımızda
Hakkımızda

2006 yılında genç ve dinamik bir firma olarak kurulan Sinerji, sağlamış olduğu ürün segmentinde Pazar lideri olup, ayrıca sorumlu olduğu bölgelerin en büyük distribütör firmasıdır. Sadece büyük satış ve servis organizasyonu olmayıp aynı zamanda çok tecrübeli takıma sahip bir yapısı bulunmaktadır. Hedeflerimize ulaşırken, ürün gamımızdaki ürünler için sektördeki lider firmalar ile işbirliğinde olup, teknik ve eğitim desteği ile müşterilerimizin proses konusunda da bilgilerinin güncellenmesini sağlamaktayız. Bu amaçla, firmamızın yapısını, Operasyon Merkezi, Depo, Satış, Lojistik, Teknik servis (GSC), Eğitim Merkezi, Sinerji Akademi ve Sektör bazlı fuarlara en son teknoloji ürünleri ve sunumları ile katılacak şekilde yapılandırdık. Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde, farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen, uluslararası bir marka olan Sinerji Grup, farklı üretim kapasitelerinde Anahtar Teslim çözümleri ile; 

  • SMD Hat,
  • Dalga Lehimleme Hatları,
  • Test - Analiz Çözümleri
  • Her türlü sarf malzeme ve yardımcı ekipman gibi geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sürdürmeyi hedeflemektedir.
Kurumsal Değerler
  • Sektörün Lokomotifi Olmak : Yenilikçi ürün hizmet ve uygulamalarla yön izlerken, sürekli geliştirme ilkesiyle öncülük rolü üstleniriz.
  • Sosyal Sorumluluk Sahibi Olmak: Dürüstlük ve iyi iletişim yeteneklerimizle sosyal sorumluluk bilinci kapsamında topluma değer katmaya çalışırız.
  • Yenilikte Öncülük: Ulusal ve Uluslararası pazarda müşteri ve hizmet yelpazemizi genişletmek ve hizmet kalitemizi arttırmak için yenilikçi yaklaşım içinde çalışırız.
  • Değişime Açık, Katılımcı: Değişime karşı durmak yerine, değişimin bir parçası olmak ve farklı fikirlere öncülük etmeyi hedeflemekteyiz.
  • Güvenirlilik: Verdiğimiz sözler ve yaptıklarımızda tutarlı olmak ana hedefimizdir. 
3 Ana Odak Noktamız

Büyüme

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında; All World Network ile TOBB öncülüğünde ve TEPAV Desteğiyle Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan Sinerji Grup, yüzde 216 büyüme oranı ile 37. sırada yerini aldı. Kısa Sürede böyle bir başarı elde etmesiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Sinerji Grup, daha önceki röportajında; " Yıllardır uygulanan kalıplaşmış makine satıcılığından öte, müşterilerimiz için çözüm ortağı, uzun soluklu ve değer katan yol arkadaşı olarak fark yaratıyoruz " cümlesiyle de böyle bir başarı elde edeceğinin farkındaydı.